img 0629

„Studijos arba praktika užsienyje – tai neįkainojama patirtis, kuria turėtų pasinaudoti kiekvienas studentas,“ – sako biochemijos absolventė Urtė Venclovaitė. Vasarą atlikusi tarptautinę praktiką Šveicarijoje į Lietuvą ji parsivežė ne tik mokslinių žinių, bet ir gyvenimiškos patirties, padėsiančios tolesnių magistrantūros studijų metu Vokietijoje.

Skaityti daugiau...

vilniaus universitetas nuotr edgaro kurausko 87233613

Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Geologijos ir mineralogijos, Hidrogeologijos ir inžinerinės geologijos katedros, Geologijos muziejus bei Didaktikos centras

vasario 20-21 dienomis laukia mokytojų kvalifikacijos tobulinimo seminare „GEOLOGIJA ir GAMTAMOKSLINIS UGDYMAS“

Registracija iki vasario 18 dienos galima čia: https://forms.office.com/e/nBy1njZH5T

Seminaro programa čia.

51903753045 aaff616f7c o

Vasario 16-oji – viena tų dienų, kai prisimename, kaip tapome laisvi.

Šią dieną raginame ne tik švęsti, bet ir prisidėti prie laisvės tų, kurie už ją iki šiol jau beveik 2 metus kovoja prieš kraugerišką jėgą.

Tad keldami vėliavas ir eidami prie šventinių laužų prisiminkime savo netolimus kaimynus: paskambinkime 1485 ir padėkime Ukrainai pasiekti pergalę.

Su švente!

startbio 1

Gyvybės mokslų srityje veikiantys tyrėjai, inovatoriai ir jų komandos kviečiamos dalyvauti unikalioje antreprenerystės programoje „StartBIO“, kurios metu atrinkti dalyviai per 7 savaites turės galimybę įsivertinti savo atliekamų mokslinių tyrimų arba idėjos komercinį potencialą bei įgyti verslo vystymui svarbių žinių ir gebėjimų, padėsiančių auginti sėkmingą gyvybės mokslų startuolį. Dalyvių registracija jau vyksta iniciatyvos interneto svetainėje www.startbio.eu, o programos veiklos, apimančios mokymus, individualizuotas konsultacijas, mentorystę bei idėjos vystymo nuo laboratorijos iki verslo modeliavimą, startuos jau kovo 6-tąją Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre vyksiančiame atidarymo renginyje.

 

Skaityti daugiau...

geoii

2024 vasario 21 d. 18 val. (313 aud.) kviečiame į susitikimą su Geografijos ir teritorijų planavimo programos absolvente, Vilniaus m. savivaldybės vyr. architektės patarėja VĖJŪNA ŽALALYTE, kuri pasidalins savo patirtimi:

  1. Geografijos studijos užsienyje: University of Leeds (Didžioji Britanija); Göteborgs universitet (Švedija) (ERASMUS + programa)
  1. Karjeros galimybėmis baigus geografijos studijas.

 

CHGF Geomokslų instituto administracija,

daugiau informacijos tel. pasiteiravimui: +370 5 2398246

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos