fiziniu ir technologijos mokslu tarpdalykiniai tyrimai

Registracija pratęsiama iki balandžio 29 dienos.

Lietuvos mokslų akademijos (LMA) Matematikos, fizikos ir chemijos mokslų skyrius, Technikos mokslų skyrius, Visorių informacinių technologijų parkas ir asociacija INFOBALT organizuoja LMA 12-tąją jaunųjų mokslininkų konferenciją „Fizinių ir technologijos mokslų tarpdalykiniai tyrimai“. Konferencijos globėjas – Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas.

Jaunųjų mokslininkų konferencijos tikslas – susipažinti su jaunųjų mokslininkų atliekamais tyrimais matematikos, fizikos, biochemijos, chemijos, astronomijos, kosmoso, gynybos ir kvantinių technologijų, elektronikos, informatikos, mechanikos, energetikos, medžiagotyros, statybos inžinerijos mokslų ir jų sandūrų srityse, apžvelgti jaunųjų mokslininkų mokslinių interesų problematiką.

Konferencijos darbą numatoma organizuoti dviejose tematinėse sekcijose: fiziniai mokslai ir technologijos mokslai. Pranešėjai kviečiami pristatyti savo mokslo tyrimų rezultatus bei taikomąją veiklą, leidžiančią plėtoti ir atnaujinti gaminamos produkcijos (paslaugų) nomenklatūrą, tobulinti technologijas bei jų gamybą ir diegimą vidaus bei užsienio rinkose, skaitmenizacijos ir skaitmeninių technologijų poveikio tyrimus ekonominėms ir socialinėms veikloms.

Information in English