2024.04.24 kulturos geografijaBalandžio 22-26 dienomis vyksta tradicinis VU renginys „Studentas vienai dienai“, kurio metu prie paskaitų ir seminarų gali prisijungti studijomis besidomintys moksleiviai ar kryptį keisti besiruošiantys studentai.

Taigi, studijų programa susidomėję jaunuoliai 2024.04.24 atvyko į Geografijos bakalauro studijų programoje dėstomą dalyką Kultūrologijos įvadas ir kuktūros geografija, kurio metu klausė jaun. asist. E. Luko Dvilevičiaus paskaitos apie rasės sampratą ir rasizmą, demografinį elgesį, santuokos ir skyrybų tradicijų įvairovę skirtingose kultūrose, šeimų tipus ir klasifikacijas, dalyvavo studentų teminių pranešimų pristatymuose ir drauge su studentais grupėse atliko skirtingų kultūrų reprodukcinių tabu sistemų kultūrinę analizę: identifikavo pasirinktos kultūros tabu sistemos pagrindinius kultūrinius elementus, atlikito giluminę analizę, kokie veiksniai lemia šios tabu sistemos ypatumus ir pokyčius laike, pateikė pavyzdžius, kad paaiškintų, kaip ši tabu sistema veikia kasdieninį gyvenimą ir visuomeninę struktūrą, aptarė, kaip ši reprodukcijos tabu sistema gali turėti įtakos tarpkultūrinei sąveikai ir kultūrinei įvairovei.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos