2024-03-06 Vilniaus universiteto Geomokslų instituto Geografijos bakalauro studijų II kurso studentai lankėsi Valstybės duomenų agentūroje (toliau - VDA), kurioje ryšių su visuomene atstovė Birutė Stolytė papasakojo apie VDA darbo specifiką ir kaupiamus bei analizuojamus duomenis, su geoinformaciniais duomenimis dirbantis dar kartografijos ir Geomokslų institute GIS magistrantūroje studijuojantis Kostas Gružas papasakojo apie darbo su erdviniais duomenimis VDA ypatumus, parodė viešai prieinamus duomenis ir jų analizės pavyzdžius bei įsidarbinimo VDA galimybes. Gyventojų statistikos skyriaus atstovė papasakojo apie demografinių duomenų rinkimo ypatumus.

2024.03.07