Ką veikia 32 II k. geografai 10 III k. klimatologų ir 3 destytojai Rekreacijos ir Turizmo tolimojoje geografinėje praktikoje?
 2023.10.072

Migle Ulkytė praneša:
„Antroji diena. Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe mes mynėme drezinus - išvargino kojas, bet buvo labai linskma ir gražu apsižvagyti. Spišský Hrad labai graži pilis, stovi 200 m virš aplinkinės žemės ir 634 m aukštyje. Pasigrožėjome. Diena baigėsi Propad - mieste Slovakijos šiaurėje, Aukštųjų Tatrų papėdėje. Trečioji diena. Slovenský Raj: kopėme į viršūne Suchá Belá trasa. Vieni lėkė su vėjeliu, o kitiems buvo truputėlį sudėtingiau. Leidomės taip pat dviem režimais: išvargusieji judėjo dviračiu taku sau išlėto, o tie, kurie norėjo truputį daugiau, ėjo kitu keliu kur reikėjo daugiau pajudėti. Buvo ir sunkumų, bet nusleidom ir grįžom į Propadą Linkim įspūdingo mokymosi, gero oro, puikios nuotaikos!!!

2023.10.0742023.10.0732023.10.074