2023.02.21_2.jpgVilniaus universiteto Geomokslų instituto geografų bendruomenė maloniai kviečia paminėti žymaus geografo, 1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro atminimą. Nuo profesoriaus gimimo prabėgus 90 metų, ir jau 30 metų - nuo jo mirties, norime grįžti prie Profesoriaus raštų skaitymo. Norime pasidalinti tuo, kaip Profesoriaus asmenybė, idėjos, darbai persmelkia ir kaip tęsasi šiandienos geografų veiklose.

Renginys vyks 2023 m. kovo 2 d., ketvirtadienį, 14 val. VU Chemijos ir Geomokslų fakulteto Geomokslų institute, 214 a. - Didžiojoje auditorijoje, M. K. Čiurlionio g. 21/27, Vilnius.

2023.02.21

Renginį organizuoja VU CHGF Geomokslų instituto Geografijos ir kraštotvarkos katedra.