egle piskinaite

M. K. Čiurlionio g. 21/27, Vilnius, 301 kab.

Priėmimo laikas: iš anksto susitarus el. paštu.

Geografė

Mokslo sritys: Fiziniai mokslai.

Mokslo kryptys: Fizinė geografija.

Interesai:

1. Kraštovaizdžio geografija.
  2. Žemėnaudos struktūros.
  3. Europos Sąjungos investicijos.

Bakalauro studentams dėstomos disciplinos:

1. Geografijos įvadas. Pratybos.

MOKSLINĖS VEIKLOS SUVESTINĖ

Daktaro disertacija (rengiama): Lietuvos kraštovaizdžio kaitos trajektorijos XIX-XXI a.

Magistro baigiamasis darbas: Miestų kraštovaizdžio struktūros natūralumas (Lietuvos mažųjų miestų pavyzdžiu), 2014.

Bakalauro baigiamasis darbas: Priemiesčio zonų žemėnaudos struktūros ypatumai (mažųjų miestų pavyzdžiu), 2012.

Publikacijos recenzuojamuose leidiniuose:

1) Publikacijos referuojamos Clarivate Analytics Web of Science (CA WOS) / SCOPUS duomenų bazėse:

1. Piškinaitė, E., Veteikis, D. (2022). Methodologies and prospects of historical land use/land cover studies in Lithuania. Baltica.

2) Kitos publikacijos recenzuojamuose leidiniuose:

1. Veteikis, D., Piškinaitė, E. (2019). Geografiniai žemėnaudos kaitos tyrimai Lietuvoje: raida, kryptys, perspektyvos. Geologija. Geografija, 5 (1): 14–29.
  2. Piškinaitė, E., Veteikis, D. (2014). Miestų kraštovaizdžio struktūros natūralumo įvertinimo problema Širvintų miesto pavyzdžiu. Geografija, 50(1): 23–31.

Pranešimai konferencijose:

1. Piškinaitė, E., Veteikis, D. (2022). Reconstructing Lithuanian land cover of the 19th century. International Geographic Union Congress. Paris, July 18-22, 2022.
  2. Piškinaitė, E. (2021). Old maps in landscape change studies (Lithuanian case). 8th EUGEO Congress on the Geography of Europe, Prague, June 28 – July 1, 2021 (nuotoliniu būdu).