linute valiuskeviciene

M. K. Čiurlionio g. 21/27, Vilnius, 315 kab.

Atsakomybės:

1. Naudojimasis visomis darbui reikalingomis VU elektroninėmis paslaugomis, tame tarpe, duomenų valdymo sistema  AVILYS (reikiamų dokumentų įvedimas).

2. Katedros darbuotojų darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas.

3. Katedros dėstytojų individualaus pedagoginio darbo krūvio planų ir ataskaitų rengimas.

4. Dalyvavimas sudarant studijų tvarkaraščius.

5. Katedros posėdžių susirinkimų eigos protokolavimas, protokolų išrašų rengimas.

6. Dokumentų bylų tvarkymas pagal patvirtintą Padalinio vadovo dokumentacijos planą.

7. Kitų dokumentų administravimas (praktikų įsakymai, studentų praktinio mokymo sutartys, darbo pažymos).

8. Studentų kursinių darbų, mokslinių pranešimų, baigiamųjų darbų ir projektų registravimas.

9. Katedros bakalauro ir magistro baigiamųjų darbų apskaita, temų įvedimas į duomenų bazę, dalyvavimas bakalauro ir magistro darbų gynimo komisijos darbe.

10. Dalyvavimas katedros organizaciniame darbe, rengiant mokslines konferencijas, seminarus, diskusijas.

11. Informacijos teikimas studentams, darbuotojams ir kitiems besikreipiantiems telefonu ar elektroniniu paštu.