agne jasinaviciute

Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos direktorė

M. K. Čiurlionio g. 21/27, Vilnius, 301 kab.

Priėmimo laikas: iš anksto susitarus el. paštu.

Geograf

Mokslo sritys: Fiziniai mokslai.

Mokslo kryptys: Fizinė geografija, kraštovaizdžio geografija.

Interesai:

1. Saugomos teritorijos ir aplinkos apsauga.

2. Kraštovaizdžio geografija.

Bakalauro studentams dėstomos disciplinos:

1. Saugomos teritorijos.

MOKSLINĖS VEIKLOS SUVESTINĖ

Daktaro disertacija (rengiama): Kraštovaizdžio antropogeninio nestabilumo įtaka jo ekologinio kompensavimo funkcijai (Lietuvos teritorijas pavyzdžiu).

Magistro baigiamasis darbas: Rekreacinių regioninių parkų problema Lietuvoje.

Bakalauro baigiamasis darbas: Perspektyvinio Plinkšių regioninio parko steigimo problema, 2011.

Publikacijos referuojamos Clarivate Analytics Web of Science (CA WOS) / SCOPUS duomenų bazėse:

1. Jasinavičiūtė, A., Veteikis, D. (2020). Assessing the status of landscape reserves (Lithuanian example). Baltica.

Kitos publikacijos recenzuojamuose leidiniuose:

1. Kavaliauskas, P., Jasinavičiūtė, A. (2020). Kraštovaidžio morfostruktūros išskirtinumo nustatymo galimybių beieškant. Kraštovaizdžio architektūra – teorijos ir praktikos barai.

2. Ivanauskaitė, R., Jasinavičiūtė, A. (2018). Neries ir Nemuno kilpų regioninių parkų rekreacinio potencialo vertinimas. Geografijos metraštis. 51: 25–46.

3. Jankauskaitė, A., Piekienė N., Jasinavičiūtė, A. (2018). Kraštovaizdžio formantų įtaka pajūrio kurortų kokybei ir planavimo procesams. Kraštovaizdžio architektūra Baltijos šalyse – šimtmečio retrospektyva ir ateities perspektyvos. 1: 69–78

4. Kavaliauskas, P., Jasinavičiūtė, A. (2012). Rekreacinių regioninių parkų problema Lietuvoje. Geografijos metraštis. 45: 29–44.

Kvalifikacijos tobulinimas:
1. Tarptautinė konferencija „Local Communities, Cultural Landscapes and heritage“, Lahemaa National Park (Estija) (2016 10 6 – 8).
2. Europos šalių konferencija „Mapping and Assessment of Ecosystems and their Services“ Trondheime (Norvegija) (2015 05 27 – 28)
3. Praktiniai kursai „The Economics of Ecosystem Services and Biodiversity: Valuation of protected areas in Eastern Europe“ Vilm saloje (Vokietija) (2014 01 27 – 31)

Konferencijų pranešimų medžiaga:
1. Jasinavičiūtė, A., Danielius, D. (2015). Lithuania: Databases for Ecosystem Mapping in Lithuania. Mapping and Assessment of Ecosystems and their Services EEA Grants/European Conference Trondheim, Norway 27-28 May 2015