erikas lukas dvilevicius

M. K. Čiurlionio g. 21/27, Vilnius, 122 kab.

Priėmimo laikas: iš anksto susitarus el. paštu.

Geografas

Mokslo sritys: Socialiniai mokslai, Fiziniai mokslai.

Interesai:

1. Sakralinė geografija.

2. Kultūros geografija.

3. Etnologija.

4. Religijotyra.

5. Antropologija.

6. Kultūrologija.

Bakalauro studentams dėstomos disciplinos:

1. Kultūrologijos įvadas ir kultūros geografija.

2. Bakalaurų profesinė praktika.

MOKSLINĖS VEIKLOS SUVESTINĖ

Daktaro disertacija (rengiama): Lietuvos sakralinių vietų, objektų ir erdvių (hierofanijų) teritorinė struktūra.

Magistro baigiamasis darbas: Žemaitijos sakralinių vietų (hierofanijų) teritorinė struktūra, 2019.

Daugirdas V., Dvilevičius E. L. 2019. Lietuvos sakralinė geografija. I dalis: sampratos ir tyrimų krypties formavimosi prielaidos. Geografijos metraštis (Annales Geographicae), 51, p. 61–78.

Mokslinis pranešimas GKK konferencijoje: Sakralinio kraštovaizdžio samprata, 2018.

Bakalauro baigiamasis darbas: Lietuvos sakraliniai kultūriniai objektai ir vietos, 2017.

Jaunesniojo administratoriaus pareiginės atsakomybės:

1. Rūpinimasis priešgaisrinės saugos taisyklių laikymusi Geomokslų institute.

2. Rūpinimasis darbo saugos reikalavimų laikymusi Geomokslų institute.

3. Geografijos ir kraštotvarkos katedros svetainės administravimas.

4. Pagalba rengiant Geografijos ir kraštotvarkos katedros metodinę medžiagą.

5. Geografijos ir kraštotvarkos katedros kuruojamų studijų programų komitetų posėdžių protokolų rengimas.

6. Pagalba organizuojant mokslo ir studijų renginius.

7. Nacionalinės Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių kuravimas ir jų veiklos organizavimas CHGF Geomokslų institute.