Vilniaus klubas 2023 m. spalio 7 d. Valdovų rūmuose įteikė premiją už geriausią studento mokslo darbą, skirtą Vilniaus miestui.
Didžiuojamės, kad konkurso nugalėtoja tapo VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Geografijos ir teritorijų planavimo magistrė RAMINTA POVILAITYTĖ, parengusi darbą – Rezidencinės diferenciacijos tyrimų taikymas miestų planavime Vilniaus miesto savivaldybės pavyzdžiu (vad. doc. dr. Simonas Šabanovas).
2023.10.09

Savo darbe Raminta apjungė Vilniaus gyventojųsocialinės, demografinės, ekonominės diferenciacijos ir jų gyvenamosios aplinkos (fizinių bruožų, socialinių paslaugų, saugumo ir kt.) charakteristikų tyrimus.

2023.10.0932023.10.092