Sveikiname VU CHGF geografijos studijų programos 4 kurso studentę VASARĘ TAMOŠAUSKAITĘ, kuri sėkmingai įveikė daugiau nei 40 Aplinkos ministerijos jaunųjų talentų programos kandidatų ir ateinančius mėnesius save išbandys Aplinkos apsaugos agentūroje, Valstybinėje saugomų teritorijų tarnyboje, Aplinkos apsaugos departamente ir Lietuvos hidrometeorologijos tarnyboje.

2023.08.30

Šios programos rėmuose jaunieji talentai gauna atlygį!

Vasarė jau ilgą laiką domisi aplinkosauga, kartu su organizacija „Fridays For Future“ planuodavo renginius, kuriuose su moksleiviais diskutuodavo apie klimato kaitą, taip pat organizuodavo eisenas, kuriomis stengdavosi atkreipti visuomenės dėmesį į globalias problemas.