nuotrauka

N. Kurauskienės nuotrauka

Š. m. rugsėjo 14 d. (pirmadienį) 9.30 val. Kviečiame į iškilmingą Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimo ceremoniją Bibliotekos kieme. Ceremonija bus transliuojama tiesiogiai internete.

11.00 val. – Didžiojoje auloje (M. K. Čiurlionio g. 21/27) vyks Studijų metų pradžios šventė bakalauro pakopos pirmakursiams. Studentus ir svečius sveikins fakulteto dekanė prof. (HP) dr. Aldona Beganskienė, Geomokslų instituto direktorius prof. dr. Egidijus Rimkus ir prodekanas studijoms doc. dr. Ramūnas Skaudžius.

Planuojančius dalyvauti šventėje prašome užsiregistruoti iki rugsėjo 13 d.

Renginio nuoroda CHGF Facebook puslapyje. Renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemonės bei laikytis saugaus atstumo.

12.00 val. – Pirmakursių susitikimai su Studijų programos komiteto pirmininkais

13.00 val. – Pirmakursių susitikimai su studijų programų kuratoriais

Kviečiame visus pirmakursius dalyvauti Vilniaus universiteto organizuojamuose integracijos renginiuose #StudentAUK.

Paskaitos

Pirmosios pakopos studentams 2020−2021 m. m. rudens semestras prasideda nuo 2020 m. rugsėjo 14 d. (rugsėjo 14-ąją paskaitos vyks visiems studentams, išskyrus pirmakursius). Studijų procesas vyks kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. Dėl konkretaus studijų dalyko užsiėmimo dėstymo būdo prašome kreiptis į dalyką koordinuojantį dėstytoją. Vilniaus universiteto darbuotojų kontaktai.

Rudens semestro paskaitų tvarkaraštis skelbiamas adresu: https://tvarkarasciai.vu.lt/chgf/.

Studijų informacija

Studijų dalykų už 2019–2020 m. m. pavasario semestrą perlaikymas vyks 2020 m. rugsėjo 14–28 d.

Prašymą dėl studijų dalyko (modulio) kartojimo reikia pateikti iki 2020 m. rugsėjo 18 d.

Prašymus laikyti egzaminus eksternu studentas turi pateikti ne vėliau kaip per 10 (dešimt) darbo dienų nuo skolos gavimo (nuo perlaikyto egzamino (įskaitos) įvertinimo paskelbimo VUSIS sistemoje).

Papildoma į BUS dalykus rudens semestre vyks nuo 2020 m. rugsėjo 14 d. 10.00 val. iki rugsėjo 20 d. 23.59 val. Visi BUS dalykai vyks tik nuotoliniu būdu.

Papildoma registracija į pasirenkamuosius dalykus rudens semestre vyks nuo 2020 m. rugsėjo 15 d. 10.00 val. iki rugsėjo 20 d. 23.59 val.

Įmoką už studijas reikia sumokėti iki 2020 m. rugsėjo 30 d.

Visa svarbi informacija studentams bus siunčiama VU el. paštais bei skelbiama Fakulteto tinklalapio skiltyje Aktualu.

Aktualiausią informaciją apie studijas koronaviruso situacijos kontekste galite nuolat sekti vu.lt/covid-19/studentams

Jeigu turite klausimų prašome kreiptis į CHGF Studijų skyrių el. paštu arba telefonu.