pexels alena koval 886521

VU Klimato kaitos grupė organizuoja antrą „Klimatosaugos briaunų“ konferenciją, kurios tikslas – suvienyti klimatosaugininkų bendruomenę, suteikti jai galimybę dalintis žiniomis, patirtimi ir naujomis idėjomis.
Renginys apima labai platų temų spektrą – tai ne tik tradicinės klimato kaitos temos, bet ir netikėti, kartais provokuojantys aspektai, kurie gali praplėsti mūsų suvokimą apie klimatosaugos iššūkius. Diskusijos ir tarpusavio bendravimas itin svarbi šio susitikimo dalis.
Renginys vyks lapkričio 17 dieną (penktadienį) Vilniuje VU MKIC (Saulėtekio al. 5). Renginio pradžia 10:00.
Renginys nemokamas, registracija: https://forms.gle/DJrBPWocizfVJfyY9
Konferencija taip pat bus transliuojama realiu laiku YouTube platformoje.
Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Klimato kaitos grupė (E. Rimkus, J. Kilpys, J. Kažys, J. Kapilovaitė ir L. Klimavičius)

programa