grk stipendijos laimetojai 2023

Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto pirmosios pakopos IV kurso programos Chemija studentui Nojui Radzevičiui ir programos Biochemija studentui Jonui Mindaugui Rimšeliui paskirtos vardinės Gražinos Romualdos Klimavičius stipendijos.

Stipendiją steigia Gražinos Romualdos Klimavičius vardo stipendijos fondas. Stipendijos tikslas – skatinti Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto studentus siekti geresnių studijų rezultatų.

Stipendiją gauna pirmosios studijų pakopos IV kurso studentas, kurio 1–6 studijų semestro pažymių svertinis vidurkis yra aukščiausias. Jeigu keli studentai turi tokį patį aukščiausią svertinį vidurkį – stipendijos suma dalinama lygiomis dalimis.

Sveikiname!