microsoftteams image1

Fakulteto vardu sveikiname prof. Albertą Malinauską su 70-uoju jubiliejumi!

Dėkojame už ilgametį mokslinį ir pedagoginį darbą ir linkime sveikatos, kasdienės laimės ir džiaugsmo bei net ir nebedirbant universitete neprarasti meilės mokslui.

Svarbiausi prof. A. Malinausko moksliniai darbai – fizikinė organinė chemija, organinių junginių elektrochemija. Kartu su G. Niaura ir Z. Alaune prof. A. Malinauskas sukūrė aparatūrą, skirtą paviršiumi sustiprintos Raman sklaidos spektroskopijai. Profesorius taip pat yra per 100 mokslinių publikacijų ir 26 išradimų bendraautoris.

Didžiuojamės fakultete turėję tokius mokslui reikšmingus darbus nuveikusį profesorių bei linkime kuo didžiausios stiprybės!