sigitas tumkevicius

Viso fakulteto vardu sveikiname prof. habil. dr. Sigitą Tumkevičių su garbingu 70-uoju jubiliejumi!

Linkime neprarasti optimizmo, meilės mokslui, toliau dėstyti ir dalintis sukauptomis žiniomis su studentais!

Prof. Sigitas Tumkevičius yra parengęs 7 vadovėlius ir metodines priemones, įgyvendinęs 13 mokslinių projektų. Už mokslo darbą „Funkcinių heterociklinių organinių medžiagų kūrimas, sintezės metodų vystymas, savybių tyrimas ir taikymas“ neseniai gavo Lietuvos mokslų akademijos skiriamą vardinę Juozo Matulio premiją, o 2012 m. netgi buvo išrinktas geriausiu fakulteto dėstytoju.

Didžiuojamės savo kolektyve turėdami profesorių su tokia patirtimi ir dėkojame už aktyvų ilgametį mokslinį, pedagoginį ir administracinį darbą bei linkime puikios sveikatos, sėkmės darbuose, aktyvaus laisvalaikio ir džiaugsmo visuose darbuose!