cover21

Lapkričio 4 dieną (penktadienį) vyks pirmoji tarpdisciplininė klimato kaitos konferencija „Klimatosaugos briaunos 2022”. Šio renginio tikslas - burti klimatosaugos klausimams neabejingą bendruomenę bei pasidalinti mintimis apie skirtingus šios problemos aspektus.

Į renginį kviečiami visuomenininkai ir mokytojai, žiniasklaidos atstovai ir mokslininkai, studentai ir politikai – visi, kuriems svarbūs klimato kaitos keliami iššūkiai. Tikimės, jog konferencija paskatins naujas bendras veiklas, darbus bei projektų idėjas.

Konferencija vyks VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) konferencijų salėje, taip pat bus transliuojama internetu.

Vieta: VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC), Saulėtekio al. 5, Vilnius

Pradžia 9:30

Registracija į konferenciją