Centrinė rinkimų komisija patvirtino iškeltų kandidatų į Senato narius sąrašą:

Chemijos ir geomokslų fakultetas

Prof. dr. Aldona Beganskienė

Medicinos fakultetas

prof. dr.  Natalja Fatkulina

prof.  dr. Ligita Jančorienė

prof. dr. Vytautė Pečiulienė

doc. dr. Lina Zabulienė

Birželio 6 d. – birželio 10 d. skelbiamas kandidatų į Senato narius agitacinis laikotarpis. Agitaciniu laikotarpiu kamieninių akademinių padalinių rinkimų komisijos organizuoja kandidatų į Senato narius debatus, o patys kandidatai ar juos iškėlę asmenys gali vykdyti kitokią Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 4 punkte nustatytiems principams neprieštaraujančią agitacinę veiklą. Kamieninių akademinių padalinių administracijos turi sudaryti sąlygas vykdyti kandidatų į Senato narius debatus.

Senato papildomi rinkimai kamieniniuose akademiniuose padaliniuose planuojami birželio 20 – 21 dienomis. Juose galės dalyvauti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintus rinkėjų sąrašus įtraukti universiteto akademiniai darbuotojai.