51651741888 c2ce8fa8b5 o

Artėjant abiturientų apsisprendimo metui VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Geomokslų institutas kviečia į atvirų durų dieną, kurios metu moksleiviai, mokytojai, tėvai ir visi besidomintys turės galimybę daugiau sužinoti apie čia siūlomas bakalauro studijų programas: geografiją, geologiją, meteorologiją ir hidrologiją bei kartografiją ir GIS.

• Studentai bei fakulteto dėstytojai iš pirmų lūpų papasakos apie studijas;
  • Pamatysite istorines fakulteto erdves ir priemones, su kuriomis dirba Geomokslų instituto mokslininkai ir studentai;
  • Turėsite galimybę apsilankyti VU meteorologijos stotyje, Geologijos muziejuje, apžiūrėti kartografavimui naudojamus dronus ir kitą įrangą;
  • Galėsite išgirsti atsakymus į jums rūpimus klausimus apie studijas ir ateities perspektyvas.
Taip pat 15:30 val. 319 aud. Geomokslų instituto direktorius prof. Egidijus Rimkus visiems besidomintiems pristatys studijų programas ir galimas gamtamokslinių specialybių atstovų perspektyvas.

Lankymas laisvas.

Norinčius atvykti klasėmis kviečiame registruotis čia: https://bit.ly/3ucypAU