isep studentu mainai vu

Kviečiame VU studentus dalyvauti ISEP (International Student Exchange Programs) mainų programos atrankoje ir 2022 m.rudens semestrą ar akademinius metus  praleisti viename iš Jungtinių Amerikos Valstijų ar kitos šalies universitete.

Atranka vyksta iki 2021 m. gruodžio 3 dienos (imtinai). Norint dalyvauti užpildykite atrankos formą internete. Daugiau informacijos apie programą ir atrankos procesą rasite čia.

Papildomas leidinys apie programą lietuviškai.

Kilus klausimams, kreipkitės į Julių Pukelį,

VU Centriniai rūmai 242 kab., tel. (8-5) 268 7156.

Atkreipiame dėmesį, kad dauguma užsienio šalių universitetų prašo pateikti galiojančius TOEFL/IELTS arba Duolingo testo rezultatus.

Registration information in English: ISEP

More information about programme in English