stipendija

Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto magistrantūros studijų studentams Eglei Ežerskytei (Chemija, I kursas) ir Juzef Kučinski (Chemija, I kursas) paskirtos vardinės Gražinos Romualdos Klimavičius stipendijos.

Stipendijos tikslas – paskatinti gabius Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto studentus siekti geresnių studijų rezultatų, domėtis naujovėmis, dalyvauti moksliniuose tyrimuose.

Stipendiją steigia Gražinos Romualdos Klimavičius vardo stipendijos fondas. Fondą sudaro Gražinos Romualdos Klimavičius nustatytos sumos metinės palūkanos, kurios skiriamos kasmetinėms vardinėms stipendijoms mokėti. Vardinės stipendijos dydis priklauso nuo sukauptų metinių palūkanų.

Sveikiname!