gsi darmstadt sdbau

GSI Helmholco sunkiųjų jonų tyrimų centras, įsikūręs Vokietijoje, siūlo atlikti Erasmus+ praktiką Vilniaus universiteto studentams.

Galimos įvairios profesinės praktikos temos: biofizika, medžiagų tyrimas (įskaitant NANO), didelio našumo skaičiavimas, spindulinė terapija ir apsauga, greitintuvo technologija, superlaidūs magnetai, atominė fizika, plazmos fizika, branduolinė fizika ir chemija.

Praktikantai turi galimybę gauti apgyvendinimą, prieigą prie bibliotekos, maitinimą ir dviratį, kuriuo galima naudotis visą praktikos laikotarpį.

augiau informacijos apie GET_INvolved ERASMUS + programą rasite šiame tinklalapyje: www.fair-center.eu/get_involved.