themofisher logo

Šiuo metu ieškome chemikų, bioanalitikų bei biotechnologų ir kviečiame juos prisijungti prie mūsų Bioproduktų kompetencijų centro Vilniuje. Mūsų įmonė plečia savo veiklą ir reikšmingai prisideda prie pasaulinės kovos su COVID-19 pandemija.

• Galimybė derinti darbą su studijomis (darbas slenkančiu grafiku - chemikų pozicijoms)
  • Į darbą važiuoja tarnybiniai autobusai (6 maršrutai Vilniuje), 1 – iš/į Kauną

Daugiau informacijos apie esamas pozicijas rasite žemiau pateiktuose darbo aprašymuose. Nedelskite ir jau šiandien siųskite gyvenimo aprašus.

Nekantriai laukiame pokalbio su jumis!
„Thermo Fisher Scientific “

Chemikų pozicijos
Biotechnologų ir kitos pozicijos