erasmusparaguas 1

Mieli studentai!

Nepaisant šiandieninių pasaulinių iššūkių, kurie pakeitė mūsų kasdienybę, bendravimo ir keliavimo įpročius, visi norime įgyvendinti išsikeltus tikslus ir planus. Tikime, kad esate išsiilgę kelionių, žinių ir nuotykių, tad siūlome galimybę šias patirtis įgyti tarptautinių mainų metu.

Viltingai tikimės, kad pavasaris bus palankus, siekiant pasisemti ERASMUS+ ar dvišalių mainų patirties pasirinktame universitete!

Atrankos 2020-2021 mokslo metų PAVASARIO semestro mainams vyksta nuo rugsėjo 1d iki 24d. vidurnakčio (dvišalių mainų iki spalio 1d. vidurnakčio).

• Registracija ERASMUS+ mainų atrankai čia.

Informacija apie universitetų sąrašą ir turimas kvotas.

• Registracija ARQUS ir Coimbra group mainų atrankai čia.
  • Registracija dvišaliams mainams čia.

SVARBU! Registruotis galite kelioms atrankoms tuo pačiu metu.

Daugiau informacijos apie mainus čia.

Kilo klausimų? Kreipkitės į tarptautinių ryšių skyrių el. p.:    ar