vu nuotr rinkim

Diplomų įteikimai Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto absolventams vyks 2020 m. birželio 29 d.

10.00–12.00 val. Pirmosios pakopos absolventams;

12.00–13.00 val. Antrosios pakopos absolventams.

Iškilmės vyks VU Centrinių rūmų ansamblyje esančiame Didžiajame kieme (Šv. Jono g. 12, Vilnius)

Diplomų įteikimo ceremonijai vadovaus VU Chemijos ir geomokslų fakulteto prodekanas doc. dr. Ramūnas Skaudžius. Diplomus teiks – VU vicerektorė, mokslo prorektorė prof. dr. Edita Sužiedėlienė.

Absolventus ir svečius sveikins:

Chemijos ir geomokslų fakulteto administracija ir dėstytojai;

UAB „Thermo Fisher Scientific“ gamybos operacijų direktorius Rimantas Kvedaras;

Sinoptikas, meteorologas Naglis Šulija;

Vokalinis ansamblis „Avanti Vilnius“;
Vilniaus moterų choras „Viva“.

Dėmesio:

1. Atsižvelgiant į esamą situaciją ir vadovaujantis rekomendacijomis, iškilmėse dalyvaus tik organizatoriai ir absolventai su juos lydinčiais svečiais (bakalaurai gali pasikviesti iki 3 svečių, magistrantai - iki 5). Svečiai į renginio teritoriją gali patekti tik lydimi absolvento.
  2. Negalintiems atvykti, diplomų įteikimo šventės bus transliuojamos internetu.
  3. Patekti į šventę galima bus tik per vartus iš Šv. Jono gatvės. I pakopos absolventai su savo svečiais turėtų turėtų rinktis nuo 9.30 val., II pakopos – nuo 11.30 val.
  4. Labai prašome nevėluoti, šventei prasidėjus vartai bus uždaryti, ir pavėlavusieji patekti negalės.
  5. Renginys vyks po atviru dangumi, todėl rekomenduojame pasirūpinti atitinkama apranga ir skėčiais lietaus atveju.
  6. Iš šventės išeiti bus galima pro Vilniaus universiteto M. K. Sarbievijaus kiemą.

Atsižvelgiant į renginio pobūdį, kviečiame atvykti pasipuošus dalykine-šventine apranga. Primename, kad mantijos nėra mūsų Universiteto tradicija, jeigu norima – galima pasipuošti universitetinėmis kepuraitėmis.

Programa dar bus pildoma.

Absolventai, negalintys dalyvauti diplomų įteikimo šventėje iki 2020 m. birželio 25 d. 17.00 val. turi apie tai pranešti:

• CHGF Chemijos instituto studentai studijų koordinatorei dr. Giedrei Nenartavičienei el. paštu
  • CHGF Geomokslų instituto studentai studijų koordinatorei Vytai Morkvėnaitei el. paštu .