usa new york top view skyscrapers 112139 1920x1080

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas siūlo naujas galimybes talentingiems Lietuvos studentams, dalyvauti profesinių stažuočių programoje JAV. Atsižvelgdami į COVID-19 pandemiją ir karantino sąlygas Baltijos šalyse, Baltijos-Amerikos Laisvės fondas pratęsė paraiškų į BAFF Profesinės praktikos JAV programą pateikimo terminą. Paraiškos Profesinės praktikos stipendijai gauti bus priimamos iki gegužės 31 d. Paraiškas gali teikti paskutinio kurso bakalauro programos studentai, taip pat magistrantai ir doktorantai.

Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairiose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30 000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios skirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

Visus norinčius daugiau sužinoti apie Profesinės praktikos programą, atrankos procesą, konkurso sąlygas, kviečiame dalyvauti informaciniame nuotoliniame seminare, kuris vyks gegužės 12 d. 14.00 val. (prisijungimo nuoroda). Seminaras truks apie vieną valandą, jo metu bus galima užduoti klausimus.

Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos programą galite rasti BAFF tinklapyje.