arturas katelnikovas

Sveikiname Chemijos instituto profesorių dr. Artūrą Katelnikovą tapus nauju Senato nariu! Linkime didelės sėkmės ir kūrybingų idėjų!

2020 m. balandžio 30 d. Vilniaus universiteto Centrinė rinkimų komisija patvirtino Senato nario rinkimų Chemijos ir geomokslų fakultete rezultatus ir nauju Senato nariu įregistravo Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto profesorių dr. Artūrą Katelnikovą. Iš 83 rinkėjų rinkimuose dalyvavo 68 Chemijos ir geomokslų fakulteto akademinės bendruomenės nariai. Naujai išrinktas Senato narys savo pareigas pradės eiti jau artimiausiame posėdyje, kuris vyks gegužės mėnesį.

Balsavimo rezultatai:

El. biuletenio klausimas: „Ar pritariate, kad Chemijos ir geomokslų fakultete Senato nariu būtų išrinktas prof. dr. Artūras Katelnikovas?“

Balsavo „Taip”: 63

Balsavo „Ne”: 2