foto3

Moksleivi, praplėsk savo akiratį ir sužinok daugiau apie tai, kaip veikia Žemę sudarančios dalys, kaip sąveikauja uolienos, vanduo ir oras. Pasitikrink savo žinias ir tapk nugalėtoju!

Praeitų metų Geomokslų olimpiadoje dalyvavusio ir šansą keliauti į tarptautinę olimpiadą Pietų Korėjoje iškovojusio Simo Kontrimo įspūdžiai:

,,Dalyvauti Geomokslų olimpiadoje man pasiūlė mokytojas, tačiau aš pats daug iš savęs ten nesitikėjau – tiesiog norėjau išbandyti savo žinias ir kiek patobulėti. Besiruošiant respublikiniam etapui, rimtai susidomėjau geologija ir tai atsispindėjo olimpiados rezultatuose. Vėliau, drauge su kitais geriausiai pasirodžiusiais moksleiviais dalyvavau parengiamojoje stovykloje, kurioje, tyrinėdami Molėtų apylinkes, ne tik susibičiuliavome, bet ir nemažai išmokome. Tačiau geriausia patirtis buvo nuvykti į tarptautinę olimpiadą Pietų Korėjoje. Turėjau ne eilinę  progą išvysti ir visapusiškai tyrinėti nepažįstamą ir egzotišką kraštą. Olimpiadoje nuobodu niekada nebuvo, nes bendravome su žmonėmis iš įvairiausių pasaulio kampelių. Buvo labai įdomu sužinoti, kaip jie gyvena, mokosi, kokios jų mintys apie įvairius įvykius ir panašiai. Niekada gyvenime neužmiršiu šių nuotykių! Ne tik dėl laimėtų medalių, bet ir dėl naujų pažinčių bei įspūdingo aplankyto krašto.“

Primename, kad registracija į Geomokslų olimpiadą vyksta iki lapkričio 8 d.: http://www.lgeo.chgf.vu.lt/registracija/