2018 12 14 anonsas mazas

Lietuvos mokslų akademijos Biologijos, medicinos ir geomokslų skyrius bei Lietuvos sveikatos mokslų universitetas organizuoja 12-ąją jaunųjų mokslininkų konferenciją „Bioateitis: gamtos ir gyvybės mokslų perspektyvos“. Konferencijos tikslas – apžvelgti naujausius fundamentinių ir taikomųjų tyrimų rezultatus bio- (nano-) technologijos, biochemijos, biomedicinos ir geomokslų srityse.

Konferencijos darbas organizuojamas trijose sekcijose:

1) Bendroji biologija ir geomokslai,

2) Biochemija ir biotechnologija,

3) Medicina ir sveikatos mokslai.

Konferencija vyks 2019 m. gruodžio 11 d. 10 val. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Farmacijos fakultete (Sukilėlių pr. 13, Kaunas).

Kviečiami dalyvauti jaunieji mokslininkai (mokslų daktarai, rezidentai, doktorantai, ir podoktorantūros stažuotojai) iki 35 metų. Kiekvienoje sekcijoje numatoma išklausyti ~ 12 pranešimų. Geriausiems pranešimų autoriams bus įteikti diplomai ir prizai.

Institucijas kviečiame atrinkti ir iki 2019 m. lapkričio 1 d. teikti jaunųjų mokslininkų kandidatūras, kurie dalyvaus konferencijoje, bei nurodyti kokioje sekcijoje pageidauja skaityti pranešimą.

Institucijų atrinkti dalyviai turi pateikti:

• trumpą pranešimo santrauką Word formatu (iki 200 žodžių),
  • gyvenimo aprašymą,
  • publikacijų sąrašą.

Dokumentus atsiųsti dr. Jadvygai Olechnovičienei el. p. .

Pranešimų santraukos bus paskelbtos LMA internetinėje svetainėje.