90150001 850x491 642x410

Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Didaktikos centras reaguodamas į mokytojų poreikį ir metodinės medžiagos trūkumą pagal atnaujintas bendrąsias programas parengė metodinę medžiagą, kuri padėtų chemijos mokytojams lengviau perprasti branduolių magentinio rezonanso spektrinę analizę, bei organinių reakcijų mechanizmus. Metodę medžiagą parengė docentė dr. Ieva Žutautė, docentė dr. Virginija Jakubkienė ir doktorantė Indrė Misiūnaitė. Primename, kad mokytojai visada gali kreiptis į Didaktikos centrą rūpimais klausimais .