6399db30 7833 42d4 9b76 3c292a161fbd 72 st johns church

Kasmet Tarptautinės žmonių su negalia ir Žmogaus teisų dienos proga Vilniaus universiteto (VU) Bendruomenės gerovės skyrius kviečia dalintis gerosiomis praktikomis, patirtimi bei diskutuoti apie Lietuvos aukštojo mokslo prieinamumą negalią ar kitokių individualių poreikių turintiems studentams ir studentėms.

Šiais metais konferencijos metu Lietuvos mokslininkai ir mokslininkės, praktikai ir ekspertės pristatys naujausias žinias ir įžvalgas apie neuroįvairovę bei įtraukų aukštąjį mokslą. Taip pat pakviesime neuroskirtingus universiteto bendruomenės narius ir narės pasidalinti savo patirtimi.

Trumpai apie konferenciją:

Laikas: 2023 m. gruodžio 6 d. (trečiadienis)  9:00 – 15:00 val.

Vieta: Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC), A103 Konferencijų salė, (Saulėtekio al. 5, Vilnius).

Registracija: Dalyves ir dalyvius prašome registruotis. Dalyvių skaičius ribotas, užsipildžius visoms vietoms registracija bus uždaryta.

Dalyvavimas konferencijoje yra nemokamas.

Daugiau apie konferenciją bei jos programą galite sužinoti čia. Konferencijos programa gali būti tikslinama.

Kilus klausimų, maloniai kviečiame kreiptis el. paštu .