chemijos institutas 2022 03 07 51954439458 o

Kviečiame 10–11 klasių mokinius į chemikų mokyklą „Pažinimas“. Mokykla skirta tiems, kas domisi įvairiomis gamtos mokslų sritimis, chemijos tyrimuose taikomomis technologijomis ir naujovėmis, nori pagilinti žinias chemijos srityje, susirasti bendraminčių, savo ateitį planuoja sieti su chemija, kitais gamtos mokslais, medicina, chemine inžinerija ir kt.

Stojimo sąlygos:

1. Užpildykite dalyvio anketą

2. Parašykite trumpą motyvacinį laišką. Į šią užduotį pažvelkite labai kūrybiškai. Tai gali būti paprastas laiškas, bet gali būti nuotaikinga pristatymą ar net vaizdo įrašas.

3. Motyvacinį laišką siųskite el. paštu:

Anketos ir motyvacinio laiško lauksime iki 2023 m. lapkričio 20 d.

Priimti mokiniai bus informuoti iki 2023 gruodžio 1 d.

Pirmoji sesija vyks 2024 m. sausio 18–20 dienomis

Kiekvienos sesijos dalyvio mokestis – 50 Eur

Kiekvienas priimtas naujas mokinys turės galimybę apsilankyti Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakultete ir praleisti dieną su doktorantu. Drauge atlikti eksperimentus ir pasijausti tikru mokslininku.

Iškilus klausimams kreipkitės telefonu: +370 601 06618