nuotrauka gerda ziziunaite 1

Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos magistrantūros studijų programos II kurso studentei Gerdai Žižiūnaitei skirta Prezidento Aleksandro Stulginskio (matematikos, informatikos ir fizinių mokslų studijų krypčių grupės) stipendiją.

Lietuvos Respublikos prezidentų Antano Smetonos, Aleksandro Stulginskio, Kazio Griniaus, Jono Žemaičio ir Algirdo Brazausko garbei įsteigtos stipendijos geriausiai besimokantiems šalies studentams skiriamos kiekvienais metais. Kandidatai gauti stipendijas atrenkami pagal jų pasiekimus studijose, mokslinėje, visuomeninėje ir meninėje veikloje. Studentai įvertinami už itin aukštus studijų rezultatus, dalyvavimą konkursuose, ekspedicijose ir studentų mokslinės praktikos projektuose, paskelbtus mokslo darbus ir kt. Kandidatūras gauti stipendijas teikia aukštosios mokyklos, jas vertina Lietuvos mokslų akademijos ekspertai.

Sveikiname!