index

Vilniaus universiteto Chemijos ir Geomokslų fakulteto Geologijos ir mineralogijos katedra bei Geologijos muziejus organizuoja renginių, skirtų Geologijos ir mineralogijos katedros 220 metų jubiliejui paminėti, ciklą ir kviečia 2023 m. kovo 17 d. (penktadienį) 15.00 val. atvykti į Didžiąją fakulteto auditoriją (M.K. Čiurlionio 21/27, 2 aukštas, Geologijos ir mineralogijos katedra, 214 k.) bei visiems drauge pagerbti profesorių habil. dr. Juozą PAŠKEVIČIŲ – ilgametį katedros vedėją, daugumos Lietuvos geologų Mokytoją, pasitinkantį 99-ąjį gimtadienį.

Renginio programa