studijuok uzsienyje

Kviečiame registruotis „Erasmus+“, dvišalių mainų ar ARQUS / „COIMBRA Group“ atrankoms 2023–2024 mokslo metų rudens semestrui ar akademiniams metams. Registracija vyksta iki 2023 m. kovo 1 d.

! Svarbi naujiena, kai kuriems dvišalių mainų universitetams yra galimybė gauti „Erasmus+“ stipendiją ir finansavimą kelione !

SVARBU! Galite teikti paraiškas kelioms atrankoms tuo pačiu metu.

Kyla klausimų, nori sužinoti daugiau arba nežinai kur pradėti?

Prisijunk prie nuotolinių seminarų

Sekite naujienas socialiniame tinkle „Facebook“ – VU Tarptautiniai ryšiai (@VUTarptautiniaiRysiai)

Daugiau informacijos apie mainų galimybes čia.

Renkantis universitetą rekomenduojame susipažinti su užsienio universiteto akademine ir praktine informacija, skirta atvykstantiems mainų studentams.

Kilo klausimų? Kreipkitės į VU Tarptautinių ryšių skyrių (el. p.: arba )!