085808948 c623620b 1b84 4b36 a869 b2cec13367a3

Kviečiame registruotis į X-ąją nacionalinę konferenciją Geografija: mokslas ir edukacija „Aktualūs Lietuvos kraštovaizdžio tyrimai“!

Konferencija skirta Europos kraštovaizdžio konvencijos ratifikavimo Lietuvoje 20-mečiui vyks spalio 21 d. 10-16 val, Vilniaus universiteto Chemijos ir Geomokslų fakulteto Geomokslų instituto Didžiojoje auditorijoje (M. K. Čiurlionio g. 21, II a.) ir nuotoliu.

Galimybė dalyvauti nuotoliniu būdu. Užsiregistravę dalyviai gaus prisijungimo nuorodą. Po konferencijos dalyviams pažymėjimai bus siunčiami elektroniniu paštu, todėl registruojantis svarbu teisingai nurodyti el. paštą.

Dalyvių registracija iki spalio 18 d.: https://bit.ly/3EmDIUb.

Konferencijos programa prisegtuke.

Konferencijos organizatoriai ir rėmėjai: Lietuvos geografų draugija ir Vilniaus universiteto Geomokslų institutas

Konferencijos programa