chemistry conferenceRugsėjo 26 d. Europos chemikų draugija (EuChemS) pranešė, kad patvirtina Lietuvos chemikų draugijos stojimo prašymą.

Savo žinutėje EuChemS rašė:

„Nuoširdžiai sveikiname Lietuvos chemikų draugiją (LCHD)!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad per 2022 m. Lisabonoje vykusią Generalinę asamblėją buvo vienareikšmiškai pritarta Lietuvos chemikų draugijos (LChD) narystės paraiškai.

2017 m. atkurta LChD yra nevyriausybinė organizacija, veikianti kaip asociacija. LChD vienija chemikus, chemijos mokytojus, inžinierius, studentus ir teisinius atstovus. Nuo 2022 m. liepos mėn. ją sudaro 45 nariai.

Nuo 2023 m. sausio 1 d. Lietuvos chemikų draugija bus 50-oji organizacija narė. Prisijungus Lietuvai, EuChemS atstovaus chemikams iš 34 šalių.“

Šaltinis: https://www.euchems.eu/euchems-welcomes-lithuanian-chemical-society-amongst-its-members/?fbclid=IwAR2pKGVXpRqNzWuiXl9ope2D86dt-5hYMklREfNwpIXBYM3QQTarn22a1zQ