aivaras kareiva naujienoms

Mieli studentai, dėstytojai, Chemijos ir geomokslų fakulteto bendruomene,

Baigėsi dar viena vasara, o su rugsėju prasideda nauji įspūdžių pilni mokslo metai. Pastarasis laikotarpis buvo neįprastas tiek Lietuvai, tiek ir visam pasauliui – pirmiausia mus sukrėtė pandemija, paskui brutalus karas Ukrainoje. Tačiau per visus šiuos neramumus universitete nenustojome domėtis, klausti, semtis mokslo ir žinių bei mėginti paaiškinti pasaulio paslaptis.

Todėl šios Rugsėjo 1-osios proga linkiu ir toliau neprarasti to, kas veda mus į priekį ir klausti, klausti, klausti. Juk smalsumas, drąsa ir gebėjimas kelti klausimus yra viso mokslo variklis, o ryžtas nesustoti leidžia nepasiduoti sunkumams, kokie jie bebūtų.

Gražios Mokslo ir žinių dienos!

Chemijos ir geomokslų fakulteto dekanas prof. habil. dr. Aivaras Kareiva