aldona beganskiene

2022 metų birželio 23 d. Centrinė rinkimų komisija patvirtino birželio 20-21 dienomis vykusių papildomų rinkimų į Senatą rezultatus.

Atkreipiame dėmesį, kad Medicinos fakultete, rinkimuose nedalyvavus bent 2/3 Rinkimų teisę turinčių darbuotojų, rinkimai laikomi neįvykusiais.

Pakartotinis papildomų Senato rinkimų balsavimas šiame padalinyje vyks birželio 27 d. 9.00-17.00, birželio 28 d. 9.00-15.00. Juose galės dalyvauti Rinkimų teisę turintys darbuotojai, įtraukti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintą rinkėjų sąrašą. Pakartotiniuose rinkimuose bus balsuojama dėl tų pačių kandidatų, iškeltų birželio 20-21 d. vykusiems Senato rinkimams.

Informacija apie pakartotinį balsavimą Senato rinkimuose bus skelbiama Vilniaus universiteto „Senato naujienų“ ir „Rinkimai į VU Senatą 2022 -> „Senato papildomi rinkimai“ skiltyse, VU intranete ir kamieninių akademinių padalinių, kuriuose vyks rinkimai, interneto svetainėse.

Senato rinkimų rezultatai

Vadovaujantis Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 35 punktu, išrinktais į Senatą laikomi kandidatai yra paryškinti. Prie kandidatų vardų nurodytas gautų balsų skaičius ir jų išraiška procentais. Prie informacijos apie kamieninių padalinių atstovų Senate rinkimus pateikta ir informacija apie kvorumą (rinkimuose dalyvavusių ir tokią teisę padalinyje turinčių padalinio darbuotojų skaičius bei šių rodiklių procentinis santykis).

Chemijos ir geomokslų fakulteto atstovų Senate rinkimai
Dalyvavo rinkėjų: 62/91 (68,13 proc.)
Prof. dr. Aldona Beganskienė – 62 (100 proc.)
Pripažintų negaliojančiais biuletenių nėra

Medicinos fakulteto atstovų Senate rinkimai
Dalyvavo rinkėjų: 81/324 (25 proc.)
Prof. dr. Natalja Fatkulina - 17 (20,99 proc.)
Prof. dr. Ligita Jančorienė - 22 (27,16 proc.)
Prof. dr. Vytautė Pečiulienė -25 (30,86 proc.)
Doc. dr. Lina Zabulienė -17 (20,99 proc.)
Pripažintų negaliojančiais biuletenių nėra
Pagal Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 31 punktą, Senato narių rinkimai kamieniniame akademiniame padalinyje laikomi įvykusiais, jei juose dalyvavo ne mažiau kaip du trečdaliai Rinkimų teisę turinčių darbuotojų, todėl rinkimai padalinyje laikomi neįvykusiais.