diplomai web

Diplomai bus teikiami:
13.00–14.30 val. Pirmosios pakopos absolventams;
15.00–16.00 val. Antrosios pakopos absolventams.

Iškilmės vyks Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12, Vilnius).

Diplomus teiks – Vilniaus universiteto vicerektorė, mokslo prorektorė prof. (HP) dr. Edita Sužiedėlienė. Absolventus sveikins VU Chemijos ir geomokslų fakulteto dekanas prof. habil. dr. Aivaras Kareiva, studijų prodekanė doc. dr. Rasa Šimanauskienė, akademinių reikalų prodekanė doc. dr. Tatjana Kochanė.

Absolventai, negalintys dalyvauti diplomų įteikimo šventėje iki birželio 21 d. 12.00 val. turi apie tai pranešti:
Chemijos instituto absolventai studijų koordinatorei Rūtai Aukštakojytei (tel. 8 (5) 219 3104, el. p. ), Geomokslų instituto absolventai studijų koordinatorei Vytai Morkvėnaitei (tel. 8 (5) 239 8202, el. p. ).