p1149223 642x410

Iškilmingame Vilniaus universiteto (VU) Senato posėdyje „2021-uosius metus palydint“ Teatro salėje pagerbti labiausiai nusipelnę VU akademinės bendruomenės nariai. Juos sveikino VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas ir Senato pirmininkė prof. Dainora Pociūtė-Abukevičienė.

Renginyje paskelbti Rektoriaus mokslo premijos už svarius mokslinius pasiekimus laureatai, Rektoriaus premija apdovanoti jaunieji mokslininkai, pasveikinti geriausi 2021 m. dėstytojai. Šiemet už ilgametį įdirbį garsinant universiteto vardą Lietuvoje ir užsienyje prof. R. Petrauskas įteikė ir profesoriaus emerito diplomus. Jie skirti Filosofijos fakulteto profesoriui Albinui Bagdonui ir Medicinos fakulteto profesoriui Vytautui Usoniui.

Rektoriaus premijų taip pat sulaukė ir keturi Chemijos ir geomokslų fakulteto mokslininkai:

Už svarius mokslo pasiekimus 2021 m. – prof. Sigitas Radzevičius ir prof. Arūnas Ramanavičius.

Už mokslinius pasiekimus Rektoriaus premija apdovanotas jaunasis mokslininkas asist. dr. Anton Popov, o geriausios 2021 m. dėstytojos premija įteikta doc. dr. Rasai Šimanauskienei.

Sveikiname ir linkime daug kitų svarių pasiekimų!