newsletter

VU Chemijos ir geomokslų fakultetas naujus mokslo metus pasitinka su naujiena – moksleiviams ir mokykloms skirtu naujienlaiškiu.

Mūsų fakultetas susijęs su dviem mokyklose dėstomais dalykais – chemija ir geografija – tad organizuojame ekskursijas, mokslo populiarinimo paskaitas ir kitus renginius, skirtus tiek moksleiviams, tiek pedagogams. Siekdami glaudesnio bendradarbiavimo, nuo šiol naujienomis dalinsimės ir elektroniniu paštu.

Kviečiame visus, besidominčius chemijos ir geomokslų sričių pasiekimais, prenumeruoti mūsų naujienlaiškį ir elektroniniu paštu gauti pranešimus apie fakultete rengiamas veiklas bei kitas naujienas.

Tai padaryti galite užsiregistruodami čia.