ljms

Idėja

Projektu siekiama skatinti magistrantus ruošti aukšto lygio, pramonėje įgyvendintinus magistrinius darbus, kurie pelnytų pripažinimą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, skatinti toliau tęsti studijas doktorantūroje.

Darbų pateikimo tvarka

Kandidatus geriausių magistro baigiamųjų darbų apdovanojimams laimėti gali siūlyti Lietuvoje veikiančių aukštųjų mokyklų fakultetų dekanai arba jų įgalioti atstovai, nepriklausomai nuo to, kokioje Lietuvos institucijoje jie buvo apginti. Fakultetai arba institutai gali siūlyti po vieną kiekvienos srities, sutinkantį dalyvauti konkurse, kandidatą, apgynusį magistro baigiamąjį darbą 2020 - 2021 mokslo metais.

Apdovanojimams už geriausius magistrinius darbus laimėti darbų atranka vykdoma:

• Vertintojai įvertina magistrinį darbą individualiai. Vieną magistrinį darbą vertina 3 ekspertai.
  • Individualiai įvertinti magistriniai darbai toliau vertinami bendru sutarimu vertinimo komisijos posėdyje. Konsensuso metu ekspertai įvertina geriausius magistrinius darbus fizinių, technologijos, biomedicinos, socialinių ir humanitarinių mokslų srityse ir siūlo apdovanoti.

Vertinimo kriterijai

• mokslinių tyrimų svarba ir vertė;
  • išsami ir tikslinga literatūros apžvalga (teorinė dalis);
  • tyrimų rezultatų kokybė ir išvadų pagrįstumas;
  • darbo apipavidalinimas, aiškumas, taisyklingumas;
  • pritaikomumas rinkoje;
  • darbo originalumas.

Norintys dalyvauti konkurse kandidatai, apgynę magistro baigiamąjį darbą Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakultete 2020 - 2021 mokslo metais, turi kreiptis į fakulteto Studijų skyrių (el. paštas ) iki birželio 27 d. 17.00 val.

Reikalingi dokumentai ir informacija:

1. Prašymas dalyvauti konkurse;

2. Magistro baigiamojo darbo autoriaus:

• Vardas pavardė
  • Telefono numeris
  • Elektroninio pašto adresas
  • Publikacijų sąrašas
  • Pranešimų konferencijoje sąrašas

3. Informacija apie baigiamąjį darbą:

• Pavadinimas
  • Gynimo data
  • Trumpas pagrindimas, kodėl siūlomą darbą verta pripažinti geriausiu

4. Magistro baigiamasis darbas (pdf)

​Pateiktų magistrinių darbų vertinimas: iki 2021 m. lapkričio mėn.

Apdovanojimų ceremonija numatyta lapkričio mėn.