stip

Kviečiame VU Chemijos ir geomokslų fakulteto studentus iki š. m. birželio 10 d. teikti prašymus Gražinos Romualdos Klimavičius vardinei stipendijai laimėti.

Stipendija teikiama siekiant skatinti gabiausius Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto studentus siekti geresnių studijų rezultatų, domėtis naujovėmis, dalyvauti moksliniuose tyrimuose.

Stipendija bus skiriama pažangiems Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto antrosios pakopos pirmo kurso studentams, baigusiems pirmąją pakopą Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakultete ir studijuojantiems Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos, Farmacinės chemijos ir Nanomedžiagų chemijos programose.

Studentai, norintys gauti stipendiją, turi pateikti motyvuotą prašymą skirti stipendiją, bakalauro baigiamojo darbo vadovo ar padalinio, kuriame buvo atliktas baigiamasis darbas, vadovo rekomendaciją bei pasiekimus akademinėje ir (ar) mokslinėje veikloje įrodančius dokumentus.

Prašymus siųsti Chemijos ir geomokslų fakulteto dekanato studijų administratorei Ligitai Valeikienei tel. (8 5) 219 3101, el. paštas