Gerbiami Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto bendruomenės nariai, maloniai kviečiame Jus skirti 1,2 proc. sumokėto pajamų mokesčio Lietuvos Mokslų Akademijos Teodoro Grotuso fondui.
Lėšos, surinktos iš 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio, bus panaudotos Teodoro Grotuso vardo stipendijai.

Instrukcija, kaip užpildyti prašymo formą elektroniniu būdu:
1. Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS);
2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu spustelkite „Deklaravimas“, tada vertikaliajame meniu kairėje – „Pildyti formą“;
3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“;
4. Užpildykite FR0512 v.3 formą tiesiogiai EDS portale;
5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis ir šiuos laukelius, spustelkite „Pateikti“:
• Mokestinis laikotarpis (5 laukelis) – 2020;
• 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams (laukelis 6S) – pažymėkite (X);
• Gavėjo tipas (laukelis E1) – 2 (paramos gavėjas);
• Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) (E2 laukelis) – 192001767;
• E3 Mokesčio dalies paskirtis (laukelis E3) – LMA Teodoro Grotuso fondui;
• E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) (laukelis E4) – iki 1,2 %.

Ranka užpildytą prašymo formą (FR0512) galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui arba išsiųsti paštu savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui.

Pervesti pajamų mokesčio dalį LMA Teodoro Grotuso fondui galite iki š. m. gegužės 3 d.