chemistry conference

2021 metų gegužės 14 dieną Kauno technologijos universitete Cheminės technologijos fakultete vyks jubiliejinė 25-oji studentų mokslinė konferencija „Chemija ir cheminė technologija 2021“.

Pagrindinis konferencijos tikslas – skatinti studentus dalyvauti mokslinėje veikloje, plėsti žinias, domėtis mokslo pažanga ir pasidalinti turima patirtimi bei idėjomis.

Renginys skirtas studentams, besidomintiems chemijos mokslu, inžinerija ir technologijomis.

Oficialios konferencijos kalbos: lietuvių ir anglų.

Stiprias tradicijas turinčią, kasmetinę studentų mokslinę konferenciją organizuoja Kauno technologijos universiteto Cheminės technologijos fakultetas, Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas, Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos institutas.

Tematikos

MAISTO, AGRO IR BIOCHEMIJA

Agrochemija

Maisto mokslas ir technologijos

Biochemija, biotechnologija ir bioinžinerija

ANALIZINĖ, FIZIKINĖ IR APLINKOS CHEMIJA

Fizikinė chemija ir elektrochemija

Analizinė chemija

Aplinkos chemija ir technologija

NEORGANINĖS MEDŽIAGOS IR JŲ TECHNOLOGIJA

Neorganinė chemija ir inžinerija

Funkcinės neorganinės medžiagos

Statybinių medžiagų chemija ir technologija

ORGANINĖ, POLIMERŲ IR NAFTOS CHEMIJA

Medicininė ir organinė chemija

Funkcinės organinės ir biomedicininės medžiagos

Polimerų chemija ir technologija

Naftos chemija ir technologija

Svarbiausios datos

Iki 2021 m. balandžio 30 d. –  ir konferencijos tezių pateikimas.

Iki 2021 m. gegužės 7 d. – konferencijos tezių patvirtinimas.

2021 m. gegužės 14 d. – konferencija

Tezės

Straipsniai ir tezės gali būti pateikti lietuvių arba anglų kalbomis.

Straipsniai arba tezės rengiami „MS Word“ redaktoriumi pagal pateiktą šabloną.

Straipsnius arba tezes (doc(x) ir pdf formatu) siųskite nurodydami pavadinimą: chemija2021_Vardas_Pavardė.

Elektroninio pašto adresas:  .

Papildomi reikalavimai straipsniams:

Straipsnio apimtis 3-5 puslapiai. Pageidautina, kad paskutinis straipsnio puslapis būtų pilnai užpildytas.

Svarbu: autoriaus (-ių) parengtas ir suredaguotas straipsnis arba tezė papildomai nebus redaguojami.

Pranešimų medžiaga bus publikuojama konferencijos elektroniniame leidinyje.

Daugiau informacijos rasite čia.