mokslo_diena_thermo_fisher.png

Lapkričio 11-12 d. įvyks tradicinis metų renginys „Thermo Fisher Scientific“ Mokslo diena. Jau 10-us metus vyksiantis renginys šiemet kviečia susitikti virtualiai – naujausius mokslininkų pranešimus galėsite išgirsti iš virtualios auditorijos. Specialioje renginio platformoje bus galima ne tik klausytis pranešimų, bet ir bendrauti, užduoti klausimus ar pasidalinti idėjomis.

Konferenciją atidarys VU profesorė Aurelija Žvirblienė – pranešime „Covid-19 pandemijos pamokos Lietuvai ir pasauliui“ ji apžvelgs ne tik naujausius mokslinius tyrimus šia tema, bet ir pristatys, kaip Lietuvos mokslininkai prisideda prie SARS-CoV-2 tyrimų ir modernių diagnostikos metodų kūrimo. Renginyje pranešimus taip pat skaitys Tartu universiteto prof. Andres Metspalu („From biobanking to personalized medicine“) ir LSMU docentė Jurgita Skiecevičienė (,Mumyse gyvena milijonai: žmogaus žarnyno mikrobiomas nuo gimimo iki senatvės”).

„Thermo Fisher Scientific“ vyr. mokslo ir eksperimentinės plėtros direktorius prof. Arvydas Lubys ir Pažangiųjų technologijų grupės vadovė Žana Kapustina pristatys naujausią „Thermo Fisher“ Vilniaus padalinyje sukurtą technologiją, kuri leidžia naujos kartos sekoskaitos (NKS) bibliotekas sukurti vos per 30 minučių. Naudojant šią technologiją kartu su partneriais iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ir Nacionalinio vėžio instituto bus prisidėta prie NKS technologinio progreso.

„Mokslo dienos“ tęsia savo tradicijas: konferencijoje šių metų projektą pristatys Vilnius „iGEM“ studentų komanda, dalyvaujanti didžiausiame pasaulyje sintetinės biologijos konkurse JAV.

Taip pat visi besidomintys galės išgirsti kokias karjeros galimybes siūlo „Thermo Fisher Scientific“.

Išsamią programą ir registracijos formą rasite Mokslo dienos tinklapyje.

Kviečiame nedelsti ir registruotis jau šiandien!

Iškilus klausimams, prašome kreiptis:

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos