lietuvos respublikos svietimo mokslo ir sporto ministerija 5d66cea473030

Didžiuojamės galėdami paskelbti, kad liepos 9 d. Chemijos ir geomokslų fakulteto studentėms Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skyrė vardinės Lietuvos Respublikos Prezidentų stipendijas. Šiomis stipendijomis, kiekvienais metais yra apdovanojami geriausi Lietuvos studentai.

Prezidento Aleksandro Stulginskio stipendiją gavo:

• Nanomedžiagų chemijos bakalauro studijų programos 3 kurso studentė Barbara Chatinovska;
  • Chemijos magistrantūros studijų programos 2 kurso studentė Gabija Kavaliauskaitė (Fizikinės chemijos katedra);

Džiaugiamės, kad mūsų fakulteto studentai pasiekia tokių puikių mokslinių pasiekimų. Bei linkime šioms studentėms niekada neprarasti noro tobulėti bei siekti užsibrėžtų tikslų!