Vilniaus universiteto rektoriaus nutarimu Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto profesorei Almirai Ramanavičienei, profesoriui Arūnui Ramanavičiui, Ingai Morkvėnaitei-Vilkončienei ir Aurai Kisieliūtei paskirtas apdovanojimas atminimo ženklais už reiškmingus mokslo pasiekimus 2019 metais geriausios fizinių, biomedicinos ir technologijos mokslo sričių publikacijos kategorijoje.

Mokslininkai buvo įvertinti už straipsnį „Scanning electrochemical microscopy in the development of enzymatic sensors and immunosensors“, Biosensors and bioelectronics. Oxford: Elsevier Ltd. 2019, vol. 141, UNSP 111411, p. 1-11.

Džiaugiamės ir didžiuojamės Chemijos ir geomokslų fakulteto mokslininkų pasiekimais ir įvertinimu! Linkime jiems didelės sėkmės!